Zoznam registrovaných

Ak sa potrebujete nájsť medzi registrovanými, stlačte Ctrl+F a zadajte svoje priezvisko. Rovnakým princípom zistíte napr. aj počet štafiet.
Tu nájdete zoznam prihlásených detí na Detský Aquathlon 2022.

# Súťažiaci Kategória Štartovné
1Vladimir BzdusekMuži od 35 rokov
uhradené
2Ľubomír CalpašMuži do 34 rokov
uhradené
3Vratislav OndrakMuži od 35 rokov
uhradené
4Martin LickoMuži od 35 rokov
uhradené
5Hana OndrákováŽeny od 35 rokov
uhradené
6Peter FilipMuži od 35 rokov
čakáme
7Matus FilipMuži do 34 rokov
čakáme
8Michal ZajacMuži od 35 rokov
uhradené
9Alica ZajacováŽeny od 35 rokov
uhradené
10Juraj PappMuži 50+
uhradené
11HAGI Team 2022Štafeta
uhradené
12 PANDÚRIŠtafeta
uhradené
13Aurel BartoMuži do 34 rokov
uhradené
14Matúš LuptákMuži do 34 rokov
čakáme
15Pavel OndrakMuži od 35 rokov
uhradené
16Oleg TepličkaMuži do 34 rokov
uhradené
17Marcel RehakMuži od 35 rokov
uhradené
18Roman JakubovitsMuži od 35 rokov
uhradené
19Michal WeissMuži od 35 rokov
uhradené
20Marcel MacíkMuži 50+
čakáme
21Rado KnazikMuži od 35 rokov
uhradené
22Juraj ZajacMuži od 35 rokov
uhradené
23Veronika VarsíkováŽeny do 34 rokov
uhradené
24Outsideri Štafeta
čakáme
25Marek LenčMuži od 35 rokov
uhradené
26František PodzimekMuži od 35 rokov
uhradené
27Daniel PinkaMuži od 35 rokov
uhradené
28Richard BayerMuži od 35 rokov
čakáme
29Peter SitárčikMuži 50+
uhradené
30Pavel PonickyMuži od 35 rokov
uhradené
31Marián RusMuži 50+
uhradené
32Martin SmondekMuži do 34 rokov
uhradené
33Maria JedlickovaŽeny od 35 rokov
uhradené
34Jan GrenerMuži od 35 rokov
uhradené
35Peter KákošMuži od 35 rokov
uhradené
36Vladimir BzdusekŠtafeta
uhradené
37Radoslav VojtekMuži od 35 rokov
uhradené
38Martin MusilMuži od 35 rokov
uhradené
39 TRNKYŠtafeta
uhradené
40Alžbeta Calpaš MordinováŠtafeta
uhradené
41Šimon MordinŠtafeta
uhradené
42Milan MoravecMuži od 35 rokov
uhradené
43Gabriel KňazeMuži do 34 rokov
uhradené
44Peter OlšavskýMuži od 35 rokov
uhradené
45Ján ZáhorecMuži od 35 rokov
uhradené
46BoBa GajdošováŽeny od 35 rokov
čakáme
47 TriTAJCHlon tímŠtafeta
čakáme
48Ľuboš BaranovičMuži od 35 rokov
uhradené
49Roman KamasMuži 50+
uhradené
50Ivan StellerMuži 50+
uhradené
51Miriam BodnárováŽeny 50+
uhradené
52Ivan PotančokMuži od 35 rokov
uhradené
53Miroslav HaninecMuži 50+
uhradené
54Michala OndrákováŠtafeta
uhradené
55 ČertikovciŠtafeta
uhradené
56Ľubomír JurošMuži 50+
uhradené
57Lukáš KoleničkaMuži do 34 rokov
uhradené
58Martin DudaMuži od 35 rokov
uhradené
59Braňo PančíkMuži do 34 rokov
uhradené
60Katarina NehezovaŽeny od 35 rokov
uhradené
61Zdenko KupecMuži do 34 rokov
čakáme
62Zuzana OsvaldováŠtafeta
uhradené
63Peter ŠtulrajterMuži od 35 rokov
čakáme
64Zuzana StachováŽeny od 35 rokov
čakáme
65Juraj VodičkaMuži 50+
uhradené
66Pavol BotošMuži od 35 rokov
čakáme
67 ŠtrkáčiŠtafeta
čakáme
68 TriskáčiŠtafeta
uhradené
69 Miesiči Brezno 1Štafeta
uhradené
70 Miesiči Brezno 2Štafeta
uhradené
71Juraj DušaMuži od 35 rokov
čakáme
72Daniel BurockMuži 50+
čakáme
73 Pražské šuňkyŠtafeta
čakáme
74Anton LiparMuži od 35 rokov
uhradené
75Izabela RafanidesováŽeny 50+
čakáme
76 Kokosi z DaikinuŠtafeta
čakáme
77Viera SlivkováŽeny od 35 rokov
čakáme
78 DYNAMOŠtafeta
čakáme
79Rado VičanMuži od 35 rokov
uhradené
80Jana KopeckáŠtafeta
uhradené
81Viliam VičanMuži do 34 rokov
uhradené
82Ivan LovasMuži od 35 rokov
uhradené
83 Žilinské strelyŠtafeta
uhradené
84 Quattro AmatéroŠtafeta
uhradené
85Ján HaštaMuži od 35 rokov
uhradené
86 PardáliŠtafeta
čakáme
87Peter SchmidtMuži od 35 rokov
uhradené
88 PiešťanciŠtafeta
uhradené
89Igor SopcakŠtafeta
uhradené
90 Náš svetŠtafeta
uhradené
91Natalie MeeuwissenŠtafeta
uhradené
92Peter GolianMuži do 34 rokov
čakáme
93Juraj PauliakMuži od 35 rokov
čakáme
94 RondzikovciŠtafeta
čakáme
95Šimon FabušMuži do 34 rokov
uhradené
96 MIDOKI - rovno z gaučaŠtafeta
uhradené
97Marek PančíkŠtafeta
uhradené
98Martin SáriMuži do 34 rokov
uhradené
99Matej NaďMuži do 34 rokov
uhradené
100Ľuboš BelkoMuži do 34 rokov
uhradené
101Martina GrexováŠtafeta
uhradené
102Dominik HorváthMuži do 34 rokov
uhradené
103Matúš SuchánMuži do 34 rokov
uhradené
104Marianna ŠipošováŽeny od 35 rokov
uhradené
105Dasa BallovaŽeny do 34 rokov
uhradené
106Andrej BallaMuži od 35 rokov
uhradené
107Viliam LafkoŠtafeta
čakáme
108Ladislav CesnakMuži od 35 rokov
uhradené
109Eva ŠkantárováŽeny od 35 rokov
uhradené
110Martin PoliakMuži od 35 rokov
uhradené
111Peter MinarovičMuži od 35 rokov
čakáme
112Ján VeselýMuži 50+
uhradené